VII Ogólnopolski Dzień Marzeń 16.05.2015 Łódź godz 9.00

Tą datę długo wcześniej trenowaliśmy na pamięć. To miał być początek długiego aczkolwiek miłego dnia. W swoje progi postanowił nas ugościć PORT ŁÓDŹ.
 
Troszkę rozgrzewki na początek by rozstawić cały nasz obóz ku uciesze naszych małych pacjentów i ludzi dobrej woli, którzy postanowili wesprzeć naszą akcje.
 
Gdy my byliśmy zajęci przygotowaniami, powoli pojawiali się nasi zaproszeni Goście. Pośród ustawianych przez nas stołów z atrakcjami dla milusińskich pojawiła się p. doc. Beata Szewczyk, która zajęła część przeznaczoną na gabinet oraz przyjaciele z Fundacji ”AMA CANEM” zajmujący się dogoterapia.
 
Silna grupa wsparcia miała pojawić się trochę później a była nią Strykowska Grupa Motorowa, która na wygrodzonej części parkingu w promieniach słońca obwoziła chętnych i odważnych na swoich ”stalowych rumakach”. Pogoda również była naszym sprzymierzeńcem tego dnia.
 
Wszystko zaczęło nabierać tempa więc i my dopasowaliśmy się do scenerii. Na korytarzach galerii handlowej zaczęliśmy zachęcać do bezpłatnych badań profilaktycznych, bawić przechodniów i pozować z nimi do zdjęć w strojach: Królewny Śnieżki, Piratki, Ciastkowego Potwora, Darth’a Maul’a oraz Fiony, Shreka i Osła które mogliśmy wykorzystać dzięki uprzejmości wypożyczalni MegaStroje.pl
 
Gdy my na korytarzach bawiliśmy się i informowaliśmy chętnych o naszej akcji i misji Fundacji, w naszym obozowisku dla chętnych których nie brakowało na badania czekały psy gotowe do wszelkich igraszek, przy stolikach z farbami siedziały dziewczyny spełniające życzenia zainteresowanych malowaniem twarzy a dla spragnionych i głodnych czekał stół ze smakołykami własnej ”roboty”.
 
Mamy nadzieję że zarówno nasi partnerzy którzy pomogli w organizacji jak i wszyscy którzy odwiedzili nas tego dnia będą mile wspominać VII Ogólnopolski Dzień Marzeń w Łodzi.
 
Dla nas to była prawdziwa przyjemność moc Wam służyć. Widzimy się za rok, obecność obowiązkowa.
 
Podziękowania dla:

PORT ŁÓDŹ

– p. doc. Beaty Szewczyk

Teatr Pinokio

MegaStroje.pl

Fundacja ”Ama Canem”

– Strykowska Grupa Motorowa (nk.pl › Stryków › Strykowska Grupa Motocyklowa)

ŁWD

Radio Łódź

StylowyEvent.pl