W Trójmieście VII Ogólnopolski Dzień Marzeń został zorganizowany w Galerii Przymorze w Gdańsku.

Był to dzień pełen wrażeń i atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na gości czekał pokaz walk rycerskich ze Starogardzkiego Bractwa Rycerskiego, żonglerka piłką przygotowaną przez Nort Style Crew. A także wybuchowy i kolorowy jak kameleon pokaz chemiczny zaprezentowany przez studentów z „Hybrydy”. Na parkingu można było zobaczyć prawdziwy wóz strażacki z pomocnymi Strażakami z Państwowej Straży Pożarnej. Młodzi, uzdolnieni aktorzy z Teatru MIAU przedstawili przedpremierowo spektakl pt. „Na wszystkich dworcach świata”.

Najmłodsi tworzyli piękne kartki urodzinowe, które powędrują do Naszych Marzycieli, a także mieli możliwość choć na chwilę wcielić się w role lekarza i uzdrowili chore pluszaki. Dzięki zabawkom z firmy Crocodylek dzieci mogły połączyć edukację i zabawę w jednym.

Ten dzień został osłodzony pysznymi wypiekami z Kawiarni „Konfitura” i „Fajnych Bab”.

Jednak nie zabrakło wydarzenia kulminacyjnego w tym pięknym dniu – było to spełnienie marzenia Podopiecznego Fundacji– Bartka , który otrzymał swoją wymarzoną lustrzankę.

Bartku, cieszymy się, że mogliśmy być z Tobą w tym szczególnym dniu ! Pamiętaj, że marzenia się spełniają i nigdy nie przestawaj w nie wierzyć !

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z Nami w tym szczególnym dniu dla Fundacji !!!! Przede wszystkim darczyńcom, dzięki którym zebraliśmy w tym dniu : 2288,02zł, będziemy mogli spełnić marzenie Tadeusza.
 
 
loga podziękowanie