W pierwszą niedzielę czerwca łódzkie miasto przekona się jak ważne jest zdrowie, cykliczne badania i przede wszystkim promowanie wiary w Marzenia!

4 czerwca w godzinach 12:00-16:00 na terenie parku im. W. Reymonta w Łodzi odbędzie się Gra Miejska pt. „Dzień Marzeń” zorganizowana przez łódzki oddział Fundacji Mam Marzenie. Celem wydarzenia jest zaangażowanie rodzin z dziećmi oraz mieszkańców Łodzi do aktywnego wspólnego spędzania czasu, jednocześnie przypominając o istocie regularnych badań, uprawiania sportów i profilaktyce onkologicznej. W ciągu tego wydarzenia goście będą starać się zdobyć punkty na poszczególnych stacjach, na których to czekać będą na nich przeróżne zadania do wykonania. Start oraz meta Gry Miejskiej znajduje się w Restauracji „Łaźnia” (ul. Piotrkowska 282). Na uczestników czekają m.in. sportowe atrakcje (tańce w rytmie zumby, fitness, slalom rowerem), a także ciekawe utrwalanie wiedzy na temat prawidłowego żywienia.

Wydarzenie odbędzie się dzięki współpracy z naszymi partnerami takimi jak: Fundacja DKMS, Zieleń Miejska, Skansen Miejskiej Architektury Drewnianej, Evergym, Stacja Nowa Gdynia, Restauracja „Łaźnia” czy Termy Uniejów.

Więcej informacji: Gra Miejska – Dzień Marzeń w Łodzi oraz regulamin i zapisy.